مفهوم میزبانی ارزان ASP.NET

امروزه میزبانی ASP.NET گزینه ای ارزان و قابل اعتماد میان افراد مختلف می باشد . در این مقاله مفهوم میزبانی ASP.NET و مزایای مقرون به صرفه بودن آن بررسی می شود .

مفهوم میزبانی ارزان ASP.NET

آکادمی برنامه نویسان ، برگزار کننده دوره های آموزش برنامه نویسی با استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای در سراسر ایران .

[ جهت مشاهده دوره های درحال ثبت نام کلیک کنید ]

ارائه مدارک معتبر آموزشی و ورود به بازار کار .

مفهوم میزبانی وب ASP.NET 

ASP.NET یک منبع باز (open source) میباشد که توسط شرکت مایکروسافت ایجاد شده است برای پر جنب و جوش ساختن صفحات وبسایت می باشد . این ساختار برنامه وب برای اولین بار در سال 2002 منتشر شد . ASP.NET  در CLR که اختصار یافته Common Language Runtime می باشد برای اجازه به برنامه نویس به رمز گذاری ASP.NET با هر زبانNET . ساخته شده است.در اینجا میزبانی ASP.NET ارزان وجود دارد که برای افرادی که میزبانی با هزینه کمتر می خواهند موثر است .

مزایای میزبانی ASP.NET مقرون به صرفه

میزبانی ASP.NET مقرون به صرفه عقلانی نیست اما برای بسته های نرم افزاری بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . افرادی که مایل به دریافت سود با چنین میزبانی ASP.NET هستند . می توانند براحتی همان را توسط یک رسانه بفروشند .

می توانید از میان ارائه دهندگان موردی که چنین سرویس میزبانی با هزینه بسیار کم ارائه می دهد را انتخاب کنید .

این میزبانی ASP.NET مقرون به صرفه پشتیبانی 24x7 ( هفت روز هفته/24 ساعته)را در یک نرخ پایین در مقایسه با نرخ بالای آن به مشتریتان خود ارائه می دهد .

همچنین این میزبانی ASP.NET مقرون به صرفه سیاست  30 روز باز گشت پول را به مشتریان خود ارائه می دهد . اگر از خدمات رضایت نداشتید می توانید آن را متوقف کنید .

اگر تکنیک های فنی پیچیده نمی خواهید اما به یک میزبانی امن نیاز دارید میزانی مقرون به صرفه ASP.NET بهترین گزینه برای شما می باشد .

مواردی که قبل از انتخاب یک برنامه ریزی باید در نظر گرفته شوند

موارد مهمی که نیاز به مراقبت قبل از اینکه یک برنامه ریزی خاص انتخاب شود وجود دارد . یک نگاه دقیق به وبسایت ارائه دهنده سرویس که چنین سرویسی را به شما ارائه داده است بیندازید . مهم است که نظرات مشتریان دیگر که درباره خدمات و عملکرد آن ها ارائه داده اند را بررسی نماییم .خودتان را با تظاهر به ارزانی گول نزنید ; به یاد داشته باشید که نگرانی اصلی شما باید امنیت باشد . اطمینان حاصل کنید که تضمین بازگشت پول در بازه زمانی خاص ارائه می شود . تخفیف ها را در وبسایت جستجو کنید ، همانطورکه بسیاری از خدمات میزبانی وب تخفیف های برای برنامه های خاص ارائه می دهند .