مرجع تخصصی برنامه نویسان

انجمن تخصصی برنامه نویسان فارسی زبان

کاربر سایت

meysam71

عضویت از 1398/10/10

مزایای طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارها

  • سه شنبه 10 دی 1398
  • 12:04
تشکر میکنم

اهمیتی ندارد که کار شما یک فعالیت اینترنتی باشد یا در دنیای واقعی مشغول کار باشید آن چه که مهم است استفاده از پتانسیل اینترنت و طراحی سایت برای معرفی خدمات و فعالیت ها می باشد.

 در دنیای امروز با توجه به جایگاه مهمی که اینترنت و تبلیغات مبتنی بر فضای مجازی به دست آورده است می توان از وب سایت برای معرفی خدمات و محصولات بیشترین استفاده را برد. برای طراحی سایت می توان از روش های گوناگونی بهره برد. بسته به بودجه ای که برای این کار در نظر گرفته شده و گستردگی فعالیت ها در فضای اینترنت و اهمیتی که برای صاحبان کسب و کار دارد می توان از قالب های آماده برای طراحی سایت ارزان استفاده نمود و با طراحی سایت اختصاصی را انتخاب کرد.

 بدون تردید مزایای طراحی سایت اختصاصی به اندازه ای است که می تواند صاحبان کسب و کار را به پرداخت هزینه های بیشتر تشویق نماید زیرا با استفاده از سایت های اختصاصی می توانید اهمیت کسب و کارتان را به مخاطبان خود نشان دهید و در واقع می تواند بر اعتبار شغلی شما تا حد چشمگیری بیفزاید. در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با برخی از مزیت ها و مشکلاتی که طراحی سایت اختصاصی دارد آشنا نمایید. اگر شما هم قصد دارید برای کسب و کار خود سایتی طراحی کنید بهتر است اطلاعات زیر را مورد بررسی قرار داده و بهترین انتخاب را انجام دهید.

مزایای طراحی سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت اختصاصی


مزایای طراحی سایت اختصاصی را می توان در بخش های مختلفی مورد بررسی قرار داد یکی از مهم ترین موضوعاتی که در این بخش مطرح می شود موضوع طراحی منحصر به فرد و خلاقانه است. در صورتی که طراحی شما فردی قابل اعتماد باشد شما می توانید اطمینان داشته باشید که نمونه طرح شما بر روی سایت دیگری پیاده نخواهد شد و این امر می تواند شما را در مقایسه با رقبایی که دارید متمایز نماید. همچنین طرح شما کپی شده از سایت های دیگر نیست و افرادی که به عنوان بازدید کننده وارد سایت می شوند با فضای جدید و جذابی رو به رو خواهند شد.

 شما می توانید در طراحی سایت اختصاصی از رنگ بندی و قالب بندی های غیر متعارف و خلاقانه فراوانی استفاده نمایید. از دیگر مزایای طراحی سایت اختصاصی این است که این سایت ها معمولا از کیفیت عملکرد و سرعت بالایی برخوردارند زیرا سایت های اختصاصی تنها برای یک فرد یا گروه تولید شده و تمام بخش های آن به دقت مورد بررسی قرار داده می شود. موضوع مهم دیگری که باید به آن اشاره شود امنیت این گونه سایت ها است. امنیت و مدیریت جزو مزایای طراحی سایت اختصاصی به شمار می آیند. شما به عنوان مدیر سایت می توانید روی تمام بخش های سایت نظارت کامل داشته و مدیریت همه بخش ها را خودتان بر اساس اهداف و سلیقه خود بر عهده بگیرید.

 مزیت مهم دیگری که باید به آن ها اشاره شود امکان توسعه سایت در آینده است. هنگامی که از قالب های آماده استفاده می کنید این امکان وجود دارد که سایت شما امکان توسعه را نداشته باشد و همین امر می تواند در آینده صدمات فراوانی به کسب و کار شما وارد آورد اما در طراحی سایت اختصاصی شما هیچ گونه محدودیتی در این خصوص نخواهید داشت و با توجه به این که کلیه کد نویسی ها به صورت اختصاصی برای شما انجام شده است دسترسی به همه کد ها برای شما و طراحان بعدی که می خواهند سایت را گسترش بدهند فراهم خواهد بود. گسترش سایت می تواند به صورت کلی مطرح شود یا این که ماژول ها و بخش های مشخصی را به آن اضافه نمایید. نباید فراموش کرد که طراحی سایت گام اول در زمینه تبلیغات اینترنتی شما به شمار می آید.

 گام بعدی معرفی سایت به موتور های جستجو و بهبود جایگاه آن نزد گوگل است. از مزایای طراحی سایت اختصاصی می توان به این موضوع اشاره نمود که وضعیت سئو سایت بر اساس نوع کسب و کار مورد بررسی قرار گرفته و مطابق با این اطلاعات همه طراحی ها انجام خواهد پذیرفت.

وب وان2

هزینه نگهداری و توسعه اندک از مزایای طراحی سایت اختصاصی


اگرچه در میان مزایای طراحی سایت اختصاصی نمی توان به هزینه کمتر اشاره کرد اما باید به این موضوع توجه کنید که هزینه نگهداری و توسعه این سایت ها بسیار اندک است. برخی از افراد در ابتدای فعالیت کسب و کار خود به دنبال هزینه های کمتری هستند. اگرچه قیمت طراحی سایت اختصاصی در مقایسه با قالب های آماده بیشتر است اما شما با پرداخت این هزینه از بسیاری از خرج هایی که در آینده باید برای توسعه سایت خود انجام دهید جلوگیری می کنید و این نکته بسیار مهم است. شما می توانید پرداخت هزینه طراحی سایت اختصاصی را به عنوان یک سرمایه گذاری در نظر بگیرید. هنگامی که شما سایت خود را به این شکل طراحی می کنید این امکان را فراهم کرده اید که به آسانی در آینده هر گونه تغییری را در سایت اعمال نمایید.

 فرض کنید در آینده بخواهید بخش هایی را به سایت اضافه کنید. در صورتی که از قالب های آماده استفاده کرده باشید حتی اگر قالب مورد نظر قابلیت گسترش را داشته باشد باز هم محدودیت ها فراوانی سر راه شما خواهد بود و نمی توانید به آن شکلی که مد نظر دارید تغییرات را اعمال نمایید. از طرف دیگر هزینه کم نگهداری از سایت نیز از دیگر مزایای طراحی سایت اختصاصی به شمار می آید.

برای طراحی سایت اختصاصی می توانید به برند وب وان(webone.co)  که دارای نمونه کارهای قوی و موفق طراحی وب سایت است مراجعه نمایید.

مشاهده مطلب اصلی با عنوان مزایای طراحی سایت اختصاصی

منبع : دنیای اقتصاد: donya-e-eqtesad.com

پاسخ های این پرسش

تعداد پاسخ ها : 0 پاسخ
در حال حاضر هیچ پاسخی ارسال نشده است
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند

هیچ کاربری تا کنون از این پست تشکر نکرده است

ارسال پاسخ برای این پرسش

برای درج پاسخ باید وارد سایت شوید

اگر نیاز به یک مشاور در زمینه طراحی سایت ، برنامه نویسی و بازاریابی الکترونیکی دارید

با ما تماس بگیرید تا در این مسیر همراهتان باشیم :)