مرجع تخصصی برنامه نویسان

بزرگترین انجمن برنامه نویسان فارسی زبان

بهترین دوره حضوری سی شارپ در تهران

جمعه, 25 بهمن 1398 14:23

بهترین دوره حضوری سی شارپ در تهران

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گرامی.

میخواستم بپرسم بهترین و معتبرترین دوره آموزش C# که کامل و بروز باشه در عین حال آخر دوره مدرک معتبر ارائه بده و داخل تهران باشه رو چه سایت و شرکت یا ... ای ارائه میده

با تشکر.smiley

شنبه, 26 بهمن 1398 07:30

سلام

و نداریم جایی از سایت برنامه نویسان و تاپ لرن بهتر!

کسانی که از این پست تشکر کرده اند : s1mple,
یکشنبه, 27 بهمن 1398 00:13

سلام ممنون بابت پاسخ چندتا سوال داشتم اینکه دوره موجود توی سایت کامل و به روز هستش؟ و اینکه تمامی مباحث مربوط به سی شارپ رو در بر میگیره؟ و اینکه بعد از دوره مدرک رسمی داده میشه یا خیر؟ و میشه بعد از دوره پروژه های حرفه ای تحویل گرفت و انجام داد؟

یکشنبه, 27 بهمن 1398 07:32

سلام

ببینید خودم و دوستان را به دقت در چند نکته دعوت می کنم!

دوره های آموزشی هیچ گاه کامل و جامع نیستند! فق کمی کامل تر از بقیه می توانند باشند. مخصوصا برنامه نویسی که بشدت علمی است فزاینده و رو به رشد. پس اگر یک دوره آموزشی را پیدا کردید که فقط 40 درصد حجم آن علم را پوشش دهد خدارا شاکر باشید و کلاهتان را هوا بیندازید! پس هیچ وقت انتظار نداشته باشید یک دوره اموزشی بتواند تمامی مباحث را پوشش دهد.

دوره ی آموزشی سی شارپ تاپ لرن به نظرم دوره ی خوبی امد و از برادر بزرگوارم جناب مدائنی بسیار متشکرم که با صرف انرژی خود صادقانه در این راه قدم بر می دارند.

تا انجا که خبر دارم پس از طری کردن برخی دوره های تاپ لرن مدرک معتبر مایکروسافت یا مدرک دانشگاه آزاد اعطا می شود اما این را از خود پشتیبانی تاپ لرن سوال فرمایید چون دقیقا مطلع نیستم

و اما اینکه شما انتظار داشته باشید با یکی دو دوره آموزشی پروژه های تجاری انجام دهید یا بلافاصله جایی استخدام شوید این نشان از بی اطلاعی شما از دنیای برنامه نویسی است!

چه بسا دوستانی که 10 سال تمام در حوزه ی برنامه نویسی مشغولند و هنوز جرات قبول مسئولیت یک پروژه تجاری را ندارند.

ارسال پاسخ برای این تاپیک