مرجع تخصصی برنامه نویسان

انجمن تخصصی برنامه نویسان فارسی زبان

کاربر سایت

mwebspouyan

عضویت از 1399/06/30

استراتژی SEM چیست؟

  • دوشنبه 31 شهریور 1399
  • 14:52
تشکر میکنم

در صورتی که شما به دنبال روشی برای سریع تر دیده شدن در میان نتیجه های جستجو شده در موتور های جستجو هستید، استراتژی SEM راهی موثر برای این هدف می باشد. این استراتژی باعث می شود ترافیک مناسب و بالایی به وب سایت شما وارد شود. اگر شما یک شرکت اینترنتی دارید و می خواهید یک سرمایه گذاری با نتیجه فوری داشته باشید، سرمایه گذاری درراه کار هایی که استراتژی SEM پیشنهاد می دهد، روشی برای چند برابر نمودن سرمایه و دستیابی به نتایج سریع بازاریابی است.

با توجه به این که روز به روز تعداد کاربران در حال جستجو و خرید محصولات آنلاین در حال افزایش است، استراتژی SEM به یک استراتژی مهم بازاریابی آنلاین برای افزایش دسترسی کاربران به شرکت و سایت ها، تبدیل شده است. شرکت های ارائه خدمات به دنبال آن هستند که وقتی کاربر جستجویی مرتبط با نام تجاری آن ها انجام می دهد در میان اولین نتایج ظاهر شوند.

در تعیین تعریف استراتژی SEM، اختلاف نظرهایی وجود دارد، از یک طرف تعریف رسمی این اصطلاح وجود دارد و از سوی دیگر، تعریفی که متخصصان بازاریابی از آن استفاده می کنند.

بر اساس تعریف رسمی، SEM شامل تمام ابزارها و تکنیک هایی است که به ما در بهبود بخشیدن به رتبه وب سایت ها و صفحات وب در موتورهای جستجو مانند Google کمک می کند.

اما بر اساس تعریفی که متخصصان بازاریابی از آن استفاده می کنند، استراتژی SEM تکنیک هایی است که با پرداخت هزینه های متفاوتی رتبه سایت و صفحات وب شما را بالا تر خواهد برد.
منبع: https://webpouyan.com/%d8%a7%d8%b3%d8%a ... %b3%d8%aa/

پاسخ های این پرسش

تعداد پاسخ ها : 0 پاسخ
در حال حاضر هیچ پاسخی ارسال نشده است
کاربرانی که از این پست تشکر کرده اند

هیچ کاربری تا کنون از این پست تشکر نکرده است

ارسال پاسخ برای این پرسش

برای درج پاسخ باید وارد سایت شوید

اگر نیاز به یک مشاور در زمینه طراحی سایت ، برنامه نویسی و بازاریابی الکترونیکی دارید

با ما تماس بگیرید تا در این مسیر همراهتان باشیم :)