پروژه های خود را به ما بسپارید .

با توجه به درخواست و نیاز کاربران آموزشگاه برنامه نویسان دپارتمانی را با مجرب ترین اساتید برای دریافت پروژه های وب سایتی , ربات تلگرامی , اپلیکیشنی و تحت ویندوز راه اندازی کرده است.

پروژه های خود را به ما بسپارید .

آموزشگاه برنامه نويسان با توجه به درخواست زيادي از کاربران ,   دپارتمان توليد , ساخت و توسعه انواع پروژه ها را راه اندازي کرده است . بنابرين دوستاني که تمايل دارند که پروژه هاي خود را نظير وب سايت هاي , فروشگاهي , رزومه اي ,  شرکتي , تبليغاتي ,  انجمني و پرتال هاي اختصاصي  زير نظر مجرب ترين طراحان و برنامه نويسان انجام دهند مي توانند از طريق را هاي ارتباطي زير تماس حاصل نمايند . لازم به ذکر هست مشاوره به صورت کاملا رايگان براي اعضاي وب سايت صورت مي گيرد.

چرا برنامه نويسان ؟

آموزشگاه برنامه نويسان با توجه به فعاليت 7 ساله خود در ضمينه اموزش به طراحان و برنامه نويسان و همچنين مشارکت در بسياري از پروژه هاي بزرگ اين امتياز را براي مشتريان خود دارا مي باشد تا علاوه بر تحويل کامل خواسته هاي شما , روند موفقيت شما را در بهره وري هرچه بيشتر ايده تان  افزايش دهد. همچنين بايد در نظر داشته باشيد تمامي پروژه هاي شما توسط اساتيد برنامه نويسان ساخت و توليد مي شود.

اينفوگرافي زمينه هاي فعاليت:

بازاريابي ديجيتال :

سئو(افزايش رتبه و بازديد) , طراحي و گرافيک ,  ايده پردازي ,  شبکه هاي اجتماعي ,   مشاوره هاي تخصصي ,  برندينگ وب سايت

طراحي سايت :

سايت فروشگاهي , استارت اپ , پرتال هاي خبري و سازماني, وب سايت هاي شخص و رزومه اي, پلتفرم هاي b2b , b2c , c2c و ...

پشتيباني :

اموزش , محتوا نويسي ,  اموزش ,  توسعه و نگهداري ,  CRM , به روز رساني ,  بهينه سازي سايت ,  ادميني ,  وب مستري

شماره تماس :  88454816 - 021

موبایل : 09197070750