آموزش جامع سئو

سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

در این دوره شما از صفر تا سطح پیشرفته سئو را آموزش خواهید دید تا بتوانید در موتورهای جستجو در بهترین جایگاه ها دیده شوید.

ادامه مطلب ...

بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان کدام است؟

جمعه 17 آبان 1398

معرفی بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان می تواند مزایای زیادی داشته باشد،مادر این مطلب نظرسنجی درباره بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان برگزار میکنیم

 بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان کدام است؟

ما در این مطلب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم که بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان کدام زبان برنامه نویسی است؟ بدست آوردن اطلاعات درباره بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان می تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به عنوان یک معلم و یا والدین کودک داشته باشد، بنابراین ما را در این مطلب همراهی کنید.


روز جهانی Ada Lovelace

شبکه جهانی Finding Ada در دهمین سالی که در روز Ada Lovelace است در دومین سه شنبه ماه اکتبر هر سال است را جشن می گیرد. این جشن یک جشن جهانی و مردمی است که از دستاوردها و سهم زنان در پیشرفت های علمی، تکنولوژی، فناوری، مهندسی و ریاضیات تجلیل می کند.

طبق آماری که وب سایت Girls Who Code ارائه داده است شکاف جنسیتی در علوم محاسباتی در حال افزایش است و در حال حاضر تنها 24 درصد از متخصصان علوم کامپیوتر زن هستند. این موضوع در حالی است که تقریبا 66 درصد از دختر بچه ها علاقه زیادی به علم رایانه دارند. برای حمایت از دختران و زنان جوان در طول تحصیلات در این زمینه ما چه کارهایی را می توانیم انجام دهیم؟ شبکه Finding Ada اعتقاد دارد که آموزش به کودکان در سنین کودکی می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی این موضوع داشته باشد.

 بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان


نظرسنجی درباره بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان

ما قصد داریم نظر شما را به عنوان یک مربی برنامه نویسی درباره این موضوع که بهترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان کدام زبان ها هستند، بدانیم. در واقع ما می خواهیم تعیین کنیم که بهتر است کودکان اول کدام زبان برنامه نویسی را بیاموزند تا بتوانند آینده ای درخشان تر داشته باشند. آیا شما همان زبانی را به یک کودک می آموزید که قصد دارید آن را به یک نوجوان آموزش دهید؟ شما برای جذب کودکان به سمت زبان های برنامه نویسی و در کل برنامه نویسی چه کارهایی را انجام می دهید؟ حتما در نظر سنجی که ما برای شما تهیه کرده ایم شرکت کنید تا بتوانیم تعیین کنیم که کدام یک از زبان های برنامه نویسی می توانند گزینه بهتری برای کودکان و همینطور نوجوانان باشند.

ایمان مدائنی

نویسنده 1223 مقاله در برنامه نویسان

کاربرانی که از نویسنده این مقاله تشکر کرده اند

در صورتی که در رابطه با این مقاله سوالی دارید، در تاپیک های انجمن مطرح کنید