مدیریت و کنترل پروژه

مدیریت و کنترل پروژه <br/> برای پروژه دانشگاه خودم مجبور به ارائه یک فایل MSP یا همان ساختار شکست کار (WBS) شدم. برای همین شرع کردم به گشتن و یک نمونه پیدا کردم جالبه تمام موارد اساسی داخلش هست. این فایل باید توسط Microsoft Project Professional باز بشه !!!

آکادمی برنامه نویسان ، برگزار کننده دوره های آموزش برنامه نویسی با استفاده از اساتید مجرب و حرفه ای در سراسر ایران .

[ جهت مشاهده دوره های درحال ثبت نام کلیک کنید ]

ارائه مدارک معتبر آموزشی و ورود به بازار کار .

سلام به همه دوستان.

برای پروژه دانشگاه خودم مجبور به ارائه یک فایل MSP یا همان ساختار شکست کار (WBS) شدم. برای همین شرع کردم به گشتن و یک نمونه پیدا کردم جالبه تمام موارد اساسی داخلش هست. این فایل باید توسط Microsoft Project Professional باز بشه !!!

توضیح مختصر در این رابطه :

Microsoft Project Professional  کنترل پروژه یکی از اصلی ترین و پر کاربردترین دروس مهندسی صنایع می باشد که در حال حاضر می توان گفت تمامی شرکت ها از مبحث کنترل پروژه برای پیش بینی وضعیتشان استفاده می کنند. برای سهولت در امر کنترل پروژه نرم افزارهایی همچون MS Project و Primavera و ... استفاده می شود. نرم‌افزار Microsoft Project يكی از قویترين و قديمی‌ترين نرم‌افزارهای موجود كنترل پروژه محسوب می‌شود. اين نرم‌افزار قريب به 10 سال است كه به بازار ايران وارد شده و به شكل گسترده توسط كاربران و برنامه‌ريزان پروژه مورد استفاده واقع می‌شود. مهندسان كنترل پروژه عموماً از اين نرم‌افزار به عنوان ابزاری جهت مديريت زمان پروژه‌ها استفاده می‌كنند. مايكروسافت پروجكت، عليرغم وجود برخی محدوديت‌ها و كمبودها (در مقايسه با نرم‌افزارهای مشابه) به عنوان يك نرم‌افزار كاربردی و پرطرفدار در جهان و خصوصاً در ايران روزانه مورد استفاده كاربران بی‌شماری قرار می‌گيرد و یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت و کنترل پروژه جهت انجام وظایفی مانند دسترسی آسان و سریع به اطلاعات مربوط به پروژه، پیش بینی و برآورد هزینه ها و بودجه، انتخاب ترکیبی درست از منابع به صورت مجازی، تخمین زمان، منابع و فعالیت های مورد نیاز، پیگیری پیشرفت پروژه و ... در میان مدیران پروژه بشمار می آید .

 

توضیحی در مورد WBS : ایجا

Microsoft Project Professional 2010 x86 : اینجا

Microsoft Project Professional 2013 x86/x64 : اینجا

 

فایل پروژه : اینجا