مرجع تخصصی برنامه نویسان

بزرگترین انجمن برنامه نویسان فارسی زبان

آیا کارآموزی آنلاین برنامه نویسی وجود داره؟

شنبه, 23 شهریور 1398 12:25

آیا کارآموزی آنلاین برنامه نویسی وجود داره؟

من همیشه به برنامه نویسی علاقه داشتم اما متاسفانه وارد این شاخه نشدم.

من چون وارد این رشته نشدم حتی هیچ سر نخی ندارم از این که چه زیر شاخه ای رو انتخاب کنم اما همه نوع برنامه نویسی رو دوست دارم. بارها سعی کردم شروع کنم IOS یاد بگیرم اما چون هیچ انگیزه و خروجی تعریف شده ای نداشتم، منصرف شدم. حتی چندین زبان رو در حد پایه بلدم اما چون موقعیتش نبوده، حرفه ای یاد نگرفتم. اما بخشی از یک پروژه بودن، کمک زیادی می کنه.

الان به دنبال راهی هستم که بشه در حین انجام بخش های کوچک پروژه های برنامه نویسی به صورت دستیار یا کارآموز، برنامه نویسی رو یاد بگیرم.

آیا چنین چیزی وجود داره؟

آیا افرادی هستند که به صورت آنلاین بخشی از کارشون رو به یک دستیار بسپارن؟ حالا یا با یک حقوق کم و یا حتی بدون حقوق؟

امیدوارم چنین چیزی وجود داشته باشه.

حتی اگر وجود نداره، کسانی که در طراحی وب استادن میتونن چنین وب سایتی رو طراحی کنن به صورت فریلنسری.

سپاسگزار میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.

شنبه, 23 شهریور 1398 15:31

سلام

از ته به اول پاسخ سوالاتتون را میدم:

بله وب سایت هایی وجود داره که بصورت فریلنسری و دورکاری یک پروژه یا بخشی از یک پروژه را بین اعضا تقسیم می کنن. شما یک پروژه را تنهایی بصورت دورکاری انجام می دهی یا بخشی از یک پروژه را.

وب سایت پونیشا مثلا در ایران از همین دست کارها انجام می دهد که شما عضوش می شوی و با توجه به رزومه و توانمندی ات پروزه تحویل می گیری.

اما هیچ کدام از این سایت ها آبرو و اعتبار خود را از سر راه نیاورده اند که پروزه را به یه نفری بدهند که نتواند سر زمان مقرر با کیفیت مقرر و با هزینه ی مقرر کار را تمام کند. لذا فکر کارآموزی از این مسیر را از ذهن خود خارج کنید.

 و اما نکته ی اصلی بحث!!!

آیا واقعا دوست دارید برنامه نویسی کنید؟!؟! جوابتان طبق متنی که نوشته اید گویا "بله" است!!

اما بنده جسارتا از جانمب شما این پاسخ را عرض می کنم!!! جواب شما "خیر" است!! شما هیچ علاقه ای به برنامه نویسی ندارید!

مگر می شود کسی به چیزی علاقمند واقعی باشد و سراغ آن موضوع هرگز نرود!  شما حتا همین الان هم باز راه را دارید کج می روید!!!

مثل این می ماند که بنده دلم بخواهد مثل حسین رضا زاده قهرمان وزنه برداری جهان بشوم بعد بگم شرمنده من حال ندارم باشگاه برم!! کسی میتونه وزنه ها را بیاره خونه ی ما من نگاهش کنم؟!!؟؟!

والا بالله ما که از 10-12 سالگی وارد برنامه نوویسی شدیم و الان که 35 سالمونه تازه فهمیدیم هیچ از برنامه نویسی نمی دانیم! بعد این همه سال کد نویسی در بخش خصوصی و دولتی و صد تا پروزه کوچک و بزرگ تازه فهمیده ایم هیچی از برنامه نوویسی نمی دانیم! پس چطور انتظار دارید با یه دورکاری و کارآموزی غیرحضوری شما برنامه نویس بشوید.

جان کلام آنکه همت و همت العظیم!!!

ارسال پاسخ برای این تاپیک

ارسال پاسخ مخصوص اعضا سایت می باشد ! میتوانید با حساب کاربری خود وارد سایت شده یا ثبت نام کنید